wersja5Relacja

tekst55

Dnia 31 stycznia 2016 r. w sali bankietowej „Orchidea” w Siedlcach odbył się bal studniówkowy dla uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Wzięły w nim udział trzy klasy technikum i dwie klasy liceum ogólnokształcącego.
Były kwiaty, przemówienia, pięknie zatańczony polonez i wzruszenie rodziców. A potem zabawa do białego rana…

W dniu 27.01.2016 r w Warszawie odbyła się gala, na którą zostali zaproszeni najlepsi uczniowie zakwalifikowani do projektu "Mazowsze - stypendia dla uczniów szkół zawodowych". Najzdolniejszym stypendystom zostały uroczyście wręczone umowy stypendialne. Wśród nich znalazły się 3 uczennice z Siedleckich techników, w tym 2 z naszej szkoły: Joanna Głuchowska z klasy 2a i Karolina Krasuska z klasy 3a.
To wielkie wyróżnienie, biorąc pod uwagę ilość osób, którym zostały przyznane stypendia oraz jego zasięg. Gratulujemy, jesteśmy z was dumni.

Harmonogram warsztatów

Klasa II F LO - grupa uczniów, którzy uczą się biologii, w zakresie rozszerzonym, uczestniczyła w praktycznej lekcji rozpoznawania, różnych gatunków roślin nagozalążkowych. Warsztaty, odbyły się w sali edukacyjnej Nadleśnictwa w Siedlcach. Młodzież zapoznała się także, z bogatą ofertą eksponatów przyrodniczych zgromadzonych w Nadleśnictwie, w tym z bardzo ciekawą kolekcją ptaków: batalionów.