• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

Kompetencje społeczne – m.in. motywowanie, inteligencja emocjonalna, komunikacja, nauczanie innych, współpraca, to kompetencje aktualnie najbardziej poszukiwanie przez pracodawców.
Zmiany w biznesie i nowe rozwiązania technologiczne wymagają osób kreatywnych i gotowych na zmiany. Pracodawcy szukają u kandydatów do pracy praktycznego doświadczenia, inicjatywy i zaangażowania społecznego. Są to kompetencje niemożliwe do zdobycia tradycyjnymi metodami nauczania.
Można je pozyskać przystępując do praktycznej Olimpiady „Zwolnieni z teorii” i realizując autorski projekt społeczny. W minionym tygodniu przekonywali nas o tym wolontariusze Olimpiady.
Razem z nimi zapraszamy wszystkich do podjęcia wyzwania i przystąpienia do działania. Do zdobycia praktyka w realizacji projektów, międzynarodowe certyfikaty zarządzania projektami i tytuły Brązowego, Srebrnego i Złotego Wilka.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://zwolnienizteorii.pl/

Szkolnym koordynatorem projektu jest pani Grażyna Lech.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com