• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

Już od wielu lat w naszej szkole w dniu 26 września organizowane są obchody z okazji Europejskiego Dnia Języków. Motywem przewodnim tegorocznej uroczystości była muzyka. Wysłuchaliśmy utworów znanych artystów jak: Elvis Presley, Radiohead, Toten Hosen, Ałła Pugaczowa, Katja Bażenowa, Eurythmics czy Modest Musorgski. Obejrzeliśmy wesołą scenkę o języku niemieckim, taniec rosyjski Kazaczok, taniec irlandzki Irish Dance, taniec integracyjny Belgijka i prezentację multimedialną o muzyce rosyjskiej. Wysłuchaliśmy również piosenki w języku ukraińskim. A wszystko to w wykonaniu i przy akompaniamencie naszych utalentowanych uczniów z klas: 1ap, 1bp, 1rg, 2a, 2f, 2l, 2r, 3c, 3f, 4a, 4c, 4l, 4r i pod kierunkiem nauczycieli języków obcych. Na każdej przerwie z radiowęzła szkolnego rozbrzmiewały znane utwory w różnych językach obcych, które umilały ten dzień. Było też stoisko kulinarne z poczęstunkiem i przekąskami jak babeczki i tortille. Na lekcjach prowadzone były warsztaty języka migowego przez panią z Polskiego Związku Głuchych, a Spółdzielnia Socjalna „Zioła Siedleckie” zorganizowała w naszej szkole kiermasz ziół i herbatek.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com