• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

23 października 2019 r. odbył się w EKONOMIKU I etap XII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Do eliminacji szkolnych zgłosiło się 13 uczniów z naszej szkoły: 3 uczniów z klasy II L, 3 uczniów z klasy III L i 7 uczniów z klasy IV L. Organizowany przez Wyższą Szkołę Logistyki turniej wiedzy to dla wielu młodych ludzi szansa na zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego, wymarzone studia, atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz początek kariery w logistyce.

W ciągu 40 minut początkujący logistycy z klasy II L i już posiadający dość rozległą wiedzę uczniowie z klasy IV L musieli znaleźć odpowiedzi na 25 pytań z zakresu ogólnej wiedzy logistycznej, wiedzy z zakresu transportu i spedycji oraz gospodarki zapasami przewidzianej podstawą programową dla zawodów technik logistyk i technik spedytor.

Liczymy, że większość uczestników etapu szkolnego olimpiady zakwalifikuje się do II edycji OOL. Wyniki I etapu już 06.11.2019. Przypominamy, że mieliśmy finalistów VIII i IX i XI edycji olimpiady: Annę Mazurowską, Rafała Karpowicza i Marcina Stosio.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com