• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

W ramach XXI Festiwalu Nauki i Sztuki organizowanego przez Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach w  dniu 17 października 2019 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach odbyły się warsztaty językowo – artystyczne „When you are tired of London , you are tired of life” – Z wizytą u Big Bena – gry i zabawy multimedialno-językowe. London – escape room, London tea room. organizowane przez p. Annę Wereszczyńską i p. Renatę Kulik i uczniów klasy 4l szkoły. Zajęcia były prowadzone w języku angielskim. W warsztatach wzięli udział uczniowie klasy VII i VIII z Zespołu Szkół w Krynce. Uczniowie poprzez gry i zabawy multimedialno – językowe poznali ciekawostki o Londynie i rodzinie królewskiej. Uczniowie również zostali zaproszeni na „herbatkę do Królowej Elżbiety”. Siódmoklasiści i ósmoklasiści za aktywne uczestnictwo w warsztatach zostali nagrodzeni licznymi nagrodami i dyplomami.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com