Dzień Edukacji rozwesela serca nie tylko nauczycieli czynnych ale również emerytów.

11 X 2019 r. na zaproszenie Dyrekcji Szkoły spotkaliśmy się wspólnie w "rodzinnym gronie pedagogów".

"Naprawdę istnieje tylko jedna radość: Obcowanie z ludźmi" 17.01.2019 r. spotkaliśmy się w KOCHANÓWCE kolejny już raz od dziewięciu lat.

18 grudnia 2018 r. uczestniczyliśmy w spotkaniu wigilijnym.
Dziękujemy DYREKCJI SZKOŁY za zaproszenie.

26-09.2018 r.- wspaniała wycieczka. Turystyka wiejska, karczma, ogród botaniczny, edukacja przyrodnicza w zielonym sercu Podlasia, najczystszym regionie Polski. Zwiedziliśmy Ziołowy Zakątek w Korycinach i Pałac w Korczewie na Podlasiu Nadbużańskim.

10-09-2018 r. wzięliśmy udział we Mszy Św. ofiarowanej przez nauczycieli emerytów w intencji zmarłego kolegi p.Marka Zwolińskiego.
Po mszy spotkaliśmy się na obiedzie w restauracji KOCHANÓWKA

27.06.2018 po raz kolejny byliśmy na spotkaniu z nauczycielami i pracownikami szkoły z okazji zakończenia roku szkolnego.
"...Mijają chwile i czas upływa
Nieubłagalnie lat nam ubywa
Lecz serca nasze przyjaźnią pałają..."