Komitet Organizacyjny Zjazdu

Sponsorzy, przyjaciele szkoły

Komitet Organizacyjny inicjujący obchody 90-lecia Szkoły serdecznie zaprasza na V Zjazd Absolwentów Ekonomika. Uroczystości odbędą się w dniu 3 października 2015 r. w gmachu szkoły przy ul. O. Langego 8.

Drodzy Absolwenci, intencją naszych działań jest nie tylko wspieranie tradycji szkoły, ale także integracja byłych uczniów, ze wzruszeniem i sympatią wspominających szkolne lata. Będziecie mogli odwiedzić „stare mury”, które kiedyś opuściliście, będziecie też mieli okazję spotkać się i przeżyć kilka niezapomnianych godzin w gronie dawnych koleżanek i kolegów.

Zapraszamy więc wszystkich, którzy związani byli z naszą szkołą od początku jej istnienia, do wzięcia udziału w organizowanym przez nas Zjeździe, który dla wszystkich będzie niezwykle ważnym świętem.

Komitet organizacyjny w składzie:

1. Jolanta Duk – dyrektor szkoły, absolwentka 1985 r.

2. Barbara Adamiak – wicedyrektor szkoły

3. Genowefa Pałka – samodzielny referent - pracownik szkoły, absolwentka 1976