Sport 2014/2015

Strona główna Rekordy

W dniu 13.06. 2015 na stadionie lekkoatletycznym ARMS przy ul. Prusa odbył się Memoriał im. Henryka Guta. W biegu na dystansie 3000m wysokie trzecie miejsce zajął nasz absolwent Kamil Młynarz student Politechniki Lubelskiej.

Podczas zawodów odbył się także bieg amatorów na dystansie 3000m i tutaj wszystkie trzy miejsca na podium zajęli nasi absolwenci. Pierwsze miejsce zajął Rafał Wysocki student AWF Biała Podlaska, drugie miejsce Łukasz Kosieradzki student AWF Biała Podlaska i trzecie miejsce Przemysław Krzymowski student Wojskowej Akademii Technicznej. Gratulujemy

Małgorzata Hołubiec

<zobacz foto>

Dnia 27.05.2015r. odbył się mecz finałowy o Puchar Dyrektora Szkoły w piłce siatkowej pomiędzy klasą 1l a klasą 2c. W czterosetowym meczu zwycięstwo odnieśli reprezentanci klasy 2c. Zwycięzcom gratulowała Dyrekcja szkoły oraz wierni kibice - wychowawcy klas.

Piotr Wójcikowski

W dniu 22.05.2015 na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Prusa odbył się II rzut Ligi Lekkoatletycznej i Mistrzostwa Regionu w Lekkoatletyce. Szkołę reprezentowało dwadzieścia dziewcząt i dwudziestu czterech chłopców. Drugie miejsce w konkursie i nowy rekord szkoły w rzucie oszczepem ustanowił Bartłomiej Kaniecki z klasy II L. Ponadto nowy rekord szkoły w sztafecie 4x 400 ustanowiły dziewczęta w składzie: Ewelina Turowska I F, Sylwia Włodarczyk IA, Ilona Pazura I L i Maja Soszyńska I L. W klasyfikacji drużynowej II rzutu Ligi LA dziewczęta zajęły II miejsce na 32 zespoły, natomiast chłopcy 5 na 28 zespołów. W Mistrzostwach regionu dziewczęta zajęły XII miejsce na 23 zespoły , a chłopcy 14 na 21 zespołów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !!!

W dniu 3-go Maja 2015 uczniowie naszej szkoły tradycyjnie wzięli udział w Siedleckich Biegach Ulicznych. Dziewczęta zajęły III miejsce drużynowo. W kategorii OPEN Mężczyzn na dystansie 5000 km, I miejsce zdobył nasz absolwent Kamil Młynarz, a IV miejsce Rafał Wysocki również absolwent EKONOMIKA.

Gratulujemy !!!

W dniu 28.04.2015 reprezentacja piłki siatkowej dziewcząt w składzie: Karolina Gajowniczek III A, Kachniarz Marta kl. III A, Jóźwiak Anna kl. III A, Konstanty Kinga III A, Patrycja Walas II A, Deniszewska Ewelina II L, Ługowska Kinga II L, Kłoś Anna II C, Bazyl Kinga IC, Piskorz Monika III AZ, Kublik Agata I L, Niedziałek Wioletta I L, Pazura Ilona IL; wzięła udział w III Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Przewodniczącego Rady Rodziców I LO im. Bolesława Prusa W Siedlcach.

Reprezentacja szkoły w koszykówce osiągnęła najlepszy wynik w historii występów w rozgrywkach w Międzypowiatowej Licealiadzie w Koszykówce Chłopców zajmując III miejsce. W walce o brązowe medale pokonaliśmy drużynę ZSP nr 2 Garwolin 69-59

Gratulacje!!!

Skład drużyny „ EKONOMIKA”

Jakub Chyży, Hubert Kondraciuk, Cezary Iwanowski, Bartek Gochnio, Michał Kosiński, Hubert Adamczyk, Kamil Pływacz, Patryk Borkowski, Norbert Całka, Igor Rezler, Dominik Gołębiowski, Sebastian Marciniak, Michał Szostak, Piotr Leśniak, Paweł Lis

Mariusz Berczyński

28.11.2014r. w Sali LO nr 2 w Siedlcach rozegrana została I runda Międzypowiatowej Licealiady grupy C.

3. ZSP 2 Siedlce         0 : 4        17 : 39

Ekonomik reprezentowały: Augustyniak Katarzyna IIIA, Borkowska Daria IIA, Bazyl Kinga IC, Chybowska Ewelina IVA, Iwanowska Paulina IIIF, Jasińska Agata IIIA, Jóźwiak Anna IIIA, Orzełowska Katarzyna IIIF, Parzyszek Aleksandra IIIF, Romańska Justyna IIA, Sawicka Justyna IIIA, Skrajna Ewa IIA, Wereda Anita IIIF, Zalewska Aneta IVA, Zbucka Iwona IIA,

Grzegorz Jastrzębski

14.11.2014 reprezentacja dziewcząt w piłce siatkowej dziewcząt rozegrała turniej w ramach I rundy rozgrywek Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt. Oto wyniki:
ZSP 2 Siedlce  - ZS 3 Łosice 0 : 3 (-14,-9,-14)
ZS 3 Łosice  - ZSP 1 Siedlce 3 : 0 (20,11,18)
ZSP 1 Siedlce - ZSP 2 Siedlce  3 : 1 (-20,14,22,10)
Tabela
1. ZS 3 Łosice  2 6  6 : 0
2. ZSP 1 Siedlce  2 3  3 : 4
3. ZSP 2 Siedlce  2 0  1 : 6
Do II rundy rozgrywek dziewczyny z Ekonomika awansowały jako pierwsza drużyna z trzeciego miejsca.
Skład drużyny: Magdalena Dąbrowska- kapitan, Marta Kachniarz III A, Karolina Gajowniczek kl. III A, Anna Jóźwiak kl. III A, Kinga Konstanty kl. III A, Prokurat Paulina IV C, Iwona Aryż III C, Monika Piskorz III AZ, Walas Patrycja II A, Deniszewska Ewelina II L, Ługowska Kinga II L, Kłoś Anna II C, Kinga Bazyl I C, Oliwia Bielecka II C.

8.10.2014 nad Siedleckim Zalewem odbyły się Międzypowowiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowali: Sinikiewicz Iga I F, Szcześniak Sebastian I C, Karczmarek Bartosz I C, Marciniak Sebastian I C oraz Kacprzak Tomasz I C. Drużynowo w kategorii dziewcząt Ekonomik zajął 14 miejsce, a wśród chłopców 10.

W dniu 16.10.2014 na terenach nad siedleckim zalewem odbyły się Regionalne sztafetowe Biegi Przełajowe. Na dystansie 10x800m dziewczęta z naszej szkoły zajęły 7 miejsce w regionie, jednocześnie będąc najlepszą sztafetą w mieście. Chłopcy zajęli 14 miejsce w regionie i 4 miejsce w mieście.

W załączeniu lista osób biorących udział w tym dniu w zawodach.

<załącznik>

W dniu 30.09.2014 na terenach Nad Siedleckim Zalewem odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowało 33 uczniów. Wśród nich Sinikiewicz Iga, Skwierczyńska Malwina, Janusz Nowosielski, Szcześniak Sebastian, Kowalewski Mariusz, Karczmarek Bartosz i Kacprzak Tomasz, to grupka osób, które zakwalifikowały się do Regionalnych Indywidualnych Biegów Przełajowych. Gratulujemy

W dniu 24.09.2014 na stadionie ARMS odbyła się szkolna Liga lekkoatletyczna. 36 uczniów reprezentowało naszą szkołę. Największy sukces osiągnął Jakub Stańczuk zajmując Pierwsze miejsce w pchnięciu kulą 7,25 kg, oraz sztafeta 4x100 dziewcząt. Pierwszoklasistki: Aleksandra Jaszczuk, Katarzyna  Zabłocka, Kłoczek Patrycja i Ewelina Turowska zajęły 3 miejsce.