Zaproszenie i szczegóły organizacyjne

tel. 25 794 36 20 fax 25 794 36 23 e-mail:zsp2siedlce@wp.pl

Siedlce, 22.05.2015 r.

Drodzy Absolwenci!
Komitet Organizacyjny obchodów Jubileuszu 90-lecia Szkoły połączonego z V Zjazdem Absolwentów i Wychowanków Szkoły Handlowej, Liceum Ekonomicznego, Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Siedlcach serdecznie zaprasza na uroczystość, która odbędzie się w dniu 3 października 2015 r.

Program uroczystości:
10.00 - Złożenie kwiatów oraz zapalenie zniczy na grobach Nauczycieli i Uczniów
11.00 - Msza Święta w Kościele Katedralnym z poświęceniem nowego Sztandaru Szkoły
12.00-12.30 - Przemarsz do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
12.30-13.00 - Rejestracja uczestników V Zjazdu Absolwentów
13.00 - Gala Jubileuszowa w sali gimnastycznej w gmachu szkoły
- przekazanie nowego sztandaru przez fundatorów i ślubowanie uczniów klas I
- wystąpienia okolicznościowe, wręczenie Medali Kopernikowskich
- część artystyczna
- tort urodzinowy
14.30 – 15.30 – Obiad, zwiedzanie szkoły
15.30 - 20.00 - Spotkania Absolwentów z Nauczycielami i Wychowawcami,
okolicznościowy bankiet przy muzyce na żywo z możliwością zakupu kawy, herbaty, ciasta, przekąsek na zimno.

Szanowni Absolwenci !
Intencją naszych działań jest nie tylko wspieranie tradycji szkoły, ale także integracja byłych uczniów, ze wzruszeniem i sympatią wspominających szkolne lata. Będziecie mogli odwiedzić „stare mury”, które kiedyś opuściliście, będziecie też mieli okazję spotkać się i przeżyć kilka niezapomnianych godzin w gronie dawnych koleżanek i kolegów. Bez trudu dostrzeżecie, że Wasza szkoła staje się placówką coraz bardziej nowoczesną, na miarę XXI wieku, i udowodnicie, że jej Absolwenci chętnie tu wracają, opowiadając o sukcesach odniesionych w dorosłym życiu, a niejednokrotnie powierzając naszej opiece swoje dzieci i wnuki.
Zapraszamy więc wszystkich, którzy związani byli z naszą szkołą od początku jej istnienia, do wzięcia udziału w organizowanym przez nas Zjeździe, który dla wszystkich będzie niezwykle ważnym świętem. Wszystkich chętnych Absolwentów zapraszamy także do współpracy przy organizacji klasowych spotkań z wychowawcami.
Druk zgłoszenia i szczegóły organizacyjne podane są na stronie www.zsp2siedlce.pl
Koszt uczestnictwa w Zjeździe wynosi 100 zł. W ramach tej kwoty organizatorzy zapewniają każdemu uczestnikowi: publikację jubileuszową, pamiątki zjazdowe i obiad. Z wpłat uczestników pokryte zostaną także koszty organizacji uroczystości (m. in. tort jubileuszowy, Medale Kopernikowskie, promocja Jubileuszu i Zjazdu Absolwentów).
Organizatorzy uprzejmie proszą o przesyłanie zgłoszeń do dnia 25.09.2015 r. Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś! Należysz do wspaniałej Rodziny Absolwentów Naszej Szkoły!
W sprawie Zjazdu można kontaktować się z sekretariatem tel. 25 7943620. Zapraszamy też na naszego Facebooka - V Zjazd Absolwentów Siedleckiego Ekonomika.

Drogi Absolwencie!
Pomóż organizatorom i przekaż tę informację znajomym, którzy byli uczniami Naszej Szkoły.

Komitet Organizacyjny
Jubileuszu 90-lecia ZSP nr 2 w Siedlcach